مینی بوس

از دیگر خدمات شرکت راحت سیر پویا کرایه مینی کرایه ون ، کرایه مینی بوس برای مراسم تشریفات ، همایش های مختلف ، سرویس های لوکس برای مدیران شرکت های مختلف و سرویس ایاب و ذهاب برای دانشگاه ها و نمایشگاه های برگزار شده در سطح شهر می باشد. این نوع از خودرو ها به نسبت اتوبوس ها تعداد مسافر کم تری را در خود جای می دهد. اما به نسبت اتوبوس ها ، کاربری متفاوتی دارد. همچنین از لحاظ ابعاد و اندازه از اتوبوس ها کوچک تر و از ون ها بزرگتر میباشد. معمولا ظرفیت مینی بوس ها مابین ۸ تا ۳۰ نفر می باشد و بر خلاف اتوبوس موتور این نوع از خودرو ها در قسمت جلوی خودرو قرار دارد. کرایه مینی بوس معمولا جهت تور های مسافرتی وسرویس اداره جات و ارگان های مختلف و مراسم های ختم صورت می گیرد.

اجاره مینی بوس – مینی بوس فیات دوکاتو

ظرفیت مینی بوس فیات دوکاتو ۱۸  نفر میباشد و معمولا برای سرویس کارمندان تراز اول و مدیران ویژه کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی هستند.از لحاظ ظاهر و امکانات استانداردهای اروپا را دارا هستند و یکی از خودروهای مورد تایید کشورهای پیشرفته دنیا هستند و برای سفرهای بین شهری و تشریفات مورد استفاده قرار میگیرند.

اجاره مینی بوس – مینی بوس ایسوزو

ظرفیت مینی بوس ایسوزو ۱۸ نفر میباشد و معمولا برای سرویس مدیران ویژه و تراز اول کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی هستند.از لحاظ ظاهر و امکانات مناسب هستند و برای سفرهای بین شهری و تشریفات نسبت به بقیه مینی بوس ها مناسبتر هستند.

اجاره مینی بوس – مینی بوس سیترا

مدل ۱ :  ظرفیت مینی بوس سیترا ۱۸ نفر میباشد و معمولا برای سرویس کارمندان و مدیران کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی هستند.از لحاظ ظاهر و امکانات مناسب هستند و برای سفرهای بین شهری و تشریفات مورد استفاده قرار میگیرند.
مدل ۲ : ظرفیت مینی بوس سیترا ۲۱ نفر میباشد و معمولا برای سرویس کارمندان و مدیران کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی هستند.از لحاظ ظاهر و امکانات مناسب هستند و برای سفرهای بین شهری و تشریفات مورد استفاده قرار میگیرند.

اجاره مینی بوس – مینی بوس هیوندا 

ظرفیت مینی بوس هیوندا ۱۸ نفر میباشد و معمولا برای سرویس کارمندان و مدیران کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی هستند.از لحاظ ظاهر و امکانات مناسب هستند و برای سفرهای بین شهری و تشریفات مورد استفاده قرار میگیرند.

اجاره مینی بوس – مینی بوس آرین

ظرفیت مینی بوس آرین ۱۵ نفر میباشد که توسط ایران خودرو به تازگی به ناوگان حمل و نقل اضافه گردیده است و معمولا برای سرویس کارمندان و مدیران کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی هستند.از لحاظ ظاهر و امکانات مناسب هستند و برای سفرهای بین شهری و تشریفات مورد استفاده قرار میگیرند.

اجاره مینی بوس – مینی بوس ایویکو

اجاره مینی بوس - مینی بوس ایویکو

ظرفیت مینی بوس اویکو جدید ۱۹ نفر میباشد و معمولا برای سرویس کارمندان و مدیران ویژه و تراز اول کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی هستند.از لحاظ ظاهر و امکانات مناسب هستند و برای سفرهای بین شهری و تشریفات مورد استفاده قرار میگیرند.